WhatsApp

Hakkımızda

Otomotiv inşaat sektörüne farklı bir anlayış getirecek olan, yeni nesil Otomotiv inşaat sloganı ile faaliyete geçen Niv Otomotiv İnşaat, Niv Grubu’nun tüm şirketleri gibi sektöründe ayrışan, fark yaratan bir anlayışla müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor.

%100 Niv Grubu sermayesi ile kurulan Niv Otomotiv İnşaat, global bir marka olma vizyonuna sahip tek Türk firmasıdır. İş veya özel maksatla Otomotiv İnşaat yapan müşterilerin, beklentileri doğrultusunda kurumsallığa sahip ama aynı zamanda da kendi ülkelerine ait ve samimi buldukları bir firma beklentileri düşünülerek ortaya çıkarıldı.

Niv Grup firması, diğer global ve kurumsal firma şirketlerinden ayrıştıran en önemli özelliği, tamamen müşterilerinin konforu ve mutluluğu düşünülerek geliştirdiği, teknolojik altyapısıdır.

Niv Grubu, Otomotiv İnşaat sürecinin her adımında güven ve destek sağlıyor. Müşterinin tüm beklentilerini göz önünde bulundurarak tüm hizmetlerini geliştiren Niv Grubu, Otomotiv İnşaat müşterinin ihtiyaç duyabileceği her konuda teknolojiyi kullanarak, beklentilerin üzerinde hizmet sunmayı hedefliyor.

Niv Otomotiv İnşaat Proje Taahhüt Dekorasyon Grup Şirketleri

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.